Cirkulær åpner på Fornebu S!

Vi har gleden av å meddele at Cirkulær åpner på senteret den 27. februar! En svært populær butikk som hjelper deg med å gi dine brukte skatter, som bare blir liggende, et nytt hjem.

18/02/26 Nyheter

Lever inn klær allerede på fredag

Ønsker du at dine klesplagg skal selges i butikken? Ja, da kan du begynne å titte i klesskapet ditt allerede nå. For på fredag 20. februar har du mulighet til å levere dine brukte klær til butikken, slik at de blir en del av åpningsfesten den 27. februar!

Gjenbruk som førstevalg

Hos Cirkulær handler det om å gi klær et nytt liv. Ikke bare får du mulighet til å rydde plass i eget klesskap, du kan også fornye garderoben med kvalitetssikrede gjenbruksskatter. Her vil du finne alt fra tidløse klassikere til unike funn, enten du er på jakt etter hverdagsfavoritter, jobbantrekk eller et plagg til en spesiell anledning.

Åpningen av Cirkulær markerer en spennende ny satsing på Fornebu S og et helt nytt samlingspunkt for gjenbruk, stil og smarte kupp. Med fokus på kvalitet, tilgjengelighet og brukervennlige løsninger, gjør Cirkulær det enklere enn noensinne å velge brukt – både for kjøpere og selgere. Slik at second hand til ditt first choice. 

Slik funker det

Ønsker du å selge klær hos Cirkulær? Start med å booke en innleveringstid på nettsiden deres, ved å trykke her. Deretter møter du opp fysisk til innleveringsdatoen som du har booket. De ansatte går igjennom og kvalitetssikrer klærne, så vil de ansatte hos Cirkulær ta seg av resten!

Det er helt gratis å selge klær hos Cirkulær, og du får 40% av salget. Klærne henger der i 30 dager, og det som eventuelt ikke selges, får du tilbake igjen.

Gi gamle skatter et nytt hjem med Cirkulær

Er du klar for å gi klærne dine et nytt liv, eller finne din neste favoritt i garderoben? «Dere er hjertelig velkomne! Jeg gleder meg til å treffe dere!» – Butikksjef Agathe Hokke.

Logg inn